Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Lux Herkesin Hakkı...

Background Image

Sürgülü Cam Balkon

Divider Image

Sürgülü cam balkon, dış mekanları korumak ve kapalı bir alan yaratmak için kullanılan bir sistemdir. Bu sistem, açılır-kapanır cam panellerin birbirine sürtünme yüzeyleri ile bağlanarak hareket ettikleri bir ray sistemi içerir.

Sürgülü cam balkonlar, genellikle alüminyum veya çelikten yapılmıştır ve çift camlıdır. Cam paneller, çerçevelere tutturulur ve birbirlerine sürtünme yüzeyleri ile bağlanır. Bu sayede, panellerin sağa sola kayarak açılması ve kapanması sağlanır.

Sürgülü cam balkonlar, ayrıca tamamen kapalı konutlarda ve işletmelerde kullanılmak üzere geliştirilmiş otomatik cam sistemleri gibi farklı modellere de sahip olabilirler. Bu sistemler, düz veya eğimli cam panelleri, tek ya da çift yönlü açılır modelleri, sabit ve hareketli panelleri içerebilir.

Sürgülü cam balkonlar, estetik görünümleri nedeniyle modern yapılarda sıkça tercih edilirler. Ayrıca, kullanıcıların panoramik manzaraların tadını çıkarmalarını sağlayarak dış mekanın keyifli bir şekilde kullanılmasına olanak tanırlar.

Ürün Gruplarımız

Divider Image

İletişim

Divider Image

01. Estetik Görünüm

Sürgülü cam balkonlar, modern tasarımlarıyla evlerin veya binaların iç ve dış mekanlarına güzel bir katkı sunarlar.

02. Panoramik Manzara

Sürgülü cam balkonlar, geniş cam panellerle panoramik manzaraların tadını çıkarmaya olanak tanıyarak dış mekanın keyifli bir şekilde kullanımına imkan verir.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

03. Dayanıklılık

Sürgülü cam balkon sistemleri, alüminyum ve çelik gibi dayanıklı malzemelerden üretilirler. Bu sayede, uzun ömürlüdürler.

04. Isı ve Ses Yalıtımı

Sürgülü cam balkon sistemleri, çift camlı olmaları sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlarlar. Bu da iç ortamların daha konforlu hale gelmesine yardımcı olur.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

05. Kolay Temizlik

Sürgülü cam balkon sistemleri, cam panellerin hareket ettirilebilmesi sayesinde temizlenmesi kolaydır.

06. Artan Alan

Sürgülü cam balkon sistemleri, dış mekanın kapalı hale getirilmesi sayesinde evin ya da işletmenin kullanılabilir alanını artırır.